به کلینیک قالیشویی خوش آمدید               تلفن تماس:02144893046-09197243007

به کلینیک قالیشویی خوش آمدید               تلفن تماس:02144893046-09197243007

تمیز کردن فرش ها بدون نیاز به شست شو و  بصورت خشک

تمیز کردن فرش بصورت خشک به معنی تمیز کردن ترکیبی یکی از جدیدترین روش های تمیز کردن فرش موجود در بازار میباشد که محبوبیت زیادی یدا کرده و مشتریان زیادی را بعلت  عملکرد موثر و راحتی آن و نیاز نداشتن به زمان خشک شدن را به سمت خودد جذب کرده است.

برای اولین بار تکنولوژی تمیز کردن فرش بصورت خشک در سال 1980 اختراع شد، بسیاری از انواع تمیزکننده یا پودر هایی که در بازار توسعه پیدا کرده اند وجود دارند. از آنجا که این تکنولوژی تمیز کردن نسبتا جدید میباشد به روش های معمول تمیز کردن فرش مرطوب که برای چندین دهه مورد اعتماد و استفاده قرار گرفته اند، در نظر گرفته شده است، هنوز بسیاری از کارایی این تکنولوژی تمیز کردن فرش در را شبه انداخته.

طرز کار روش تمیز کردن فرش بصورت خشک استفاده از تمیز کننده های ترکیبی یا پودر های مختص  فرش هستند که بوسیله یک ماشین برش متقابل موتوری برای عدم بروز خرابی بافت فرش میباشد و این امکان را میدهد که تمیز کننده های ترکیب در داخل محل قرار گرفته و در نتیجه تمیز کردن فرش هر چه بهتر انجام شود.

تمیز کننده های ترکیبی که برای فرش در نظر گرفته شده اند معمولا از مواد زیست تخریب پذیر ساخته میشوند که شبیه اسفنج های میکروپروسوری کار می کنند و می تواند بصورت کاملا موثر خاک را در فرش جذب کرده و می توانند به طور کامل در انتهای فرایند تمیز کردن از روی فرش برداشته شوند.

تولید کنندگان دستگاه های تمیز کننده فرش بصورت خشک و بدون نیاز به شستشو راه و روشهای متفاوتی را از طریق فرمول تمیز کردن و یا پودر جدید و تمیز کردن طراحی و عملکرد تجهیزات بصورت کاملا بروز و علمی به مشتریان ارائه می کنند.

تمیز کردن فرش خشک برای تمامی فرش ها مانند ابریشم و دستباف و …. کاملا ایمن است و هیچگونه آسیبی به فرش وارد نمیکند و ویگی و برتری که این روش نسبت به روش شستشو دارد این میباشد که این فرایند هم در منزل افراد قابل انجام میباشد و هم در محل کار شرکت.

 

 

 

قالیشویی شمال تهران 
قالیشویی غرب تهران
قالیشویی شرق تهران
قالیشویی جنوب تهران
 

 

مناسب ترین قیمت و بهترین کیفت در کوتاه ترین زمان با کلینیک قالیشویی